Sonda
Czy kryzys finasnowy wpłynie na Twoją sytuację?

TAK
NIE
NIE WIEMgłosowało: 1479 osób
Pokaż wyniki

Więcej ankiet
Szukaj
  
Losowe zdjęcie


Tadeusz Polowczyk

Więcej
Linki
• Lucjan Dutkiewicz
• Blog Grzegorza Napieralskiego
• Aleksandrzak Leszek
• SLD Opolskie
• SLD Lubelskie
• SLD Lubuskie
• SLD Kujawsko-Pomorskie
• SLD Podlasie
• OPZZ
• SLD na Mazowszu
Newsletter
Chcesz otrzymywać aktualności? Wpisz swój email i kliknij OK
Aktywność Posła Tomaszewskiego 2012-07-24
Z Prezydentem Gniezna Jackiem Kowalskim i Dyrektorem Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Panem Telesforem Gościniakiem spotkał się Poseł Tadeusz Tomaszewski. Tematem spotkania była organizacja półkolonii dla 180 dzieci na terenie miasta i ich udziału w widowisku plenerowym 28 lipca br. KORONACJA KRÓLEWSKA w Gnieźnie. Łączymy tym sposobem wysiłek samorządu i organizacji pozarządowej - Stowarzyszenia Młodych Wielkopolan dla zorganizowania 10-dniowego wypoczynku dzieci z rodzin o niskich dochodach – powiedział Poseł Tomaszewski.
Turek: SLD bierze los działkowców w swoje ręce 2012-07-24
W świetlicy Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Górnik” w Turku odbyło się spotkanie prezesów i członków Zarządów wszystkich 13 ogrodów działkowych w Turku. W rozmowach uczestniczyli samorządowcy z działającego w ramach Rady Miejskiej Turku Klubu Radnych Sojuszu Lewicy Demokratycznej - Marian Mirosław Marczewski, Jan Pakuła i Andrzej Kwiatkowski. Działkowcy usłyszeli, iż Sojusz Lewicy Demokratycznej starać się będzie zażegnać zamieszanie spowodowane niedawnym wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego.
Poseł Tadeusz Tomaszewski na Sesji RM w Kole. 2012-07-23
Z okazji 650-lecia lokacji miasta Koło odbyła się uroczysta sesja Rady Miejskiej w której uczestniczył Poseł na Sejm RP Tadeusz Tomaszewski. Zabierając głos przekazał mieszkańcom miasta i władzom samorządowym gratulacje i życzenia dalszej pracy nad rozwojem miasta.
SLD w Kościanie razem z Działkowcami 2012-07-20
Od minionej soboty władze SLD podejmują spotkania, rozmowy i przeprowadzają ankiety, w których głównym pytaniem jest czy działkowcy chcą, by Sojusz Lewicy Demokratycznej bronił Rodzinnych Ogrodów Działkowych i przeprowadził zbiórkę podpisów pod obywatelskim projektem ustawy. Ustawa, którą chce przygotować SLD ma nie chronić działki przed ich likwidacją na cele komercyjne, ale zapewnić prawo do odszkodowania za majątek na działce, prawo do działki zamiennej jeśli dojdzie do likwidacji ogrodu. Kościan jako jedno z wielu miast Wielkopolski na czele z Przewodniczącym Rady Powiatowej- Tadeuszem Mylerem przeprowadził ankietę, którą do tej pory podpisało ponad 200 działkowców. Akcja zbierania podpisów wciąż trwa.
Sekretarz Generalny SLD z wizytą w Koninie 2012-07-18
W dniu 18.07.2012 r. Sekretarz Generalny SLD Krzysztof Gawkowski wziął udział w konferencji prasowej w Koninie, na której omówione zostały bieżące inicjatywy podejmowane przez Sojusz Lewicy Demokratycznej. Obecnie bierze udział w otwartym spotkaniu z mieszkańcami Miasta Konin, na ktorym poruszane są aktualne problemy miasta jak przekształcanie Kopalni Węgla Brunatnego oraz Szpitala Wojewòdzkiego w Koninie.
SLD w obronie działkowców 2012-07-10
Działkowcy już jutro mogą znaleźć się w zupełnie nowej, niezbyt komfortowej sytuacji. Trybunał Konstytucyjny rozpatruje zgodność ustawy o działalności ogródków działkowych z konstytucją i na ostatnim posiedzeniu, 28 czerwca, zakwestionował 13 jej zapisów. Wśród nich znajduje się artykuł, który mówi, że na likwidację ogrodu działkowego musi być zgoda Polskiego Związku Działkowców.
Spotkanie integracyjne poznańskiego SLD 2012-07-09
Na poznańskim Golęcinie z udziałem Rady Wojewódzkiej odbywają się spotkanie integracyjne członków i sympatyków Sojuszu Lewicy Demokratycznej z Poznania i powiatu poznańskiego. Dopisała frekwencja i pogoda. Polityczne i nie tylko dyskusje trwały do późnych godzin wieczornych. Wszyscy uczestniczy spotkania opowiedzieli się za odbyciem kolejnego na początku września br. Planowane są kolejne inicjatywy obu instancji powiatowych
I Pojedynek Sportowo – Rekreacyjny SLD w Gnieźnie 2012-07-02
I Pojedynek Sportowo – Rekreacyjny Sojuszu Lewicy Demokratycznej przeprowadzono w dniu 29 czerwca br. na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego im. Grodu Lecha w Gnieźnie przy ul. Orcholskiej. Organizatorami pojedynku była Rada Miejska i Powiatowa SLD wspólnie z gnieźnieńskim kołem SLD Stare Miasto. W konkurencjach sportowo – rekreacyjnych zmierzyło się 10 reprezentacji z 6 kół oraz drużyny Rady Miejskiej i Rady Powiatowej oraz reprezentacje klubu radnych miejskich i klubu radnych powiatowych SLD. Zawodnicy brali udział w takich konkurencjach jak: strzelanie z wiatrówki, rzut lotką, rzut beretem, strzał piłką do mini bramki, rzut woreczkami do kosza i rzut ringo.