Sonda
Jak oceniasz działania podejmowane przez obecnego Prezydenta Miasta Kalisza

Źle
Raczej Źle
Raczej Dobrze
Dobrze
Nie mam zdaniagłosowało: 660 osób
Pokaż wyniki

Więcej ankiet
Linki
Wyniki Wyborów do Parlamentu Europejskiego 2014
Dokumenty programowe Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Wyniki Wyborów do SENATU 2011
Wyniki Wyborów do SEJMU 2011
Wyniki Wyborów Samorządowych 2010
INICJATYWY USTAWODAWCZE KLUBU POSELSKIEGO LEWICA
Wyniki Wyborów do Parlamentu Europejskiego 2009
Prognoza pogody dla Miasta Kalisza
Jak zostać członkiem SLD?
LESZEK ALEKSANDRZAK

 
PRZYJDŹ, POROZMAWIAJMY - 2010-08-01

Od momentu, kiedy wspólnie z Wiceprzewodniczącym Tomaszem Grochowskim stanęliśmy na czele kaliskich struktur Sojuszu Lewicy Demokratycznej, budowa nowego wizerunku partii stała się jednym z naszych największych celów. Postanowiliśmy pokazać, jaka naprawdę jest dziś kaliska lewica, tworzona przez młodych, kompetentnych fachowców oraz ludzi, którym naprawdę zależy na rozwoju Kalisza.

W dużej mierze udało nam się to osiągnąć. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia i pomocy wszystkich członków i sympatyków SLD w Kaliszu.

Serdecznie za to dziękujemy.

Cieszymy się, że gruntowne zmiany w naszej partii zostały dostrzeżone i docenione przez kaliszan, czego dowody otrzymujemy podczas licznych spotkań i rozmów z mieszkańcami.

Państwa opinie, przemyślenia i uwagi są dla nas bardzo istotne, dlatego też serdecznie zapraszamy w każdy poniedziałek, w godz. 17.00. – 19.00. do siedziby Rady Miejskiej SLD w Kaliszu, przy ulicy Legionów 46.

PRZYJDŹ, POROZMAWIAJMY

Dariusz Witoń – Przewodniczący Rady Miejskiej SLD w Kaliszu

Tomasz Grochowski – Wiceprzewodniczący.
Powrót
 
Ostatni newsDariusz Witoń: Nowy herb Kalisza? Nieuchronnie zbliża się 16 listopada!
Podczas Sesji Rady Miejskiej Kalisza, która odbyła się 4 września 2014r,
radny Dariusz Witoń – przekazał na ręce Prezydenta Miasta Kalisza projekt nowego herbu Naszego Miasta zawłaszczonego przez polityków-radnych z koalicji Platformy Obywatelskiej, Samorządnego Kalisza i Wszystko dla Kalisza.

Projekt herbu przygotowali młodzi Kaliszanie, którzy chcieli w ten sposób zaprotestować przeciw organizacji za 240 tyś złotych koncertu, na którym promował się grając na gitarze wiceprezydent Dariusz Grodziński z Platformy Obywatelskiej.


Radny Dariusz Witoń - zanim przekazał projekt do rąk Prezydenta oraz koalicyjnych radnych wygłosił podczas Sesji poniżej zamieszczony tekst.

Zapraszamy do zapoznania się z jego treścią …Szanowna Rado,

Jakiś czas temu w trakcie trwania obchodów 100 - lecia Zburzenia Miasta Kalisza zgłosiła się do Naszego Klubu grupa wyborców przedstawiając propozycję zmiany herbu naszego miasta.
Propozycja wydała nam się troszkę dziwna, a nawet niedorzeczna.

Wysłuchaliśmy argumentów młodych ludzi z dużym zastrzeżeniem informując ich jednocześnie, że nie jesteśmy przekonani do tego projektu …

Dwa czy trzy dni później, w sobotę, 22 sierpnia, na placu Bogusławskiego odbył się koncert Kalisz - Feniks, którego wysłuchanie z miejsca przeznaczonego dla większości Kaliszan sprawiło, że mogliśmy usłyszeć głównie to co mówią mieszkańcy. Nagłośnienie tego dnia było fatalne!

My nie siedzieliśmy na miejscach przeznaczonych dla przysłowiowych VIP-ów!

Po wysłuchaniu tych słów, propozycja młodych Kaliszan – wyborców, którą za chwilę Państwu przedstawię, jest z jednej strony oczywistą ironią a z drugiej strony - sygnałem dla obecnej władzy, że zatraciła umiar, dobry smak i być może resztki przyzwoitości.


Rozpasanie i bezkarność kaliskiej władzy staje się rzeczą codzienną czego potwierdzeniem jest nie tylko występ jednego z wiceprezydentów Naszego Miasta na wspomnianym, zorganizowanym za publiczne pieniądze koncercie, ale również ostanie zdarzenie z udziałem drugiego z wiceprezydentów - wyprowadzonego z obrad Komisji przez Policję z powodu zaparkowania samochodu na przejściu dla pieszych …

Nie byłem na tej Komisji, ale miałem okazję przeczytać na ten temat w miejscowych mediach.

Na szczęście nieuchronnie zbliża się 16 listopada!
Losowe zdjęcie


Grzegorz Kołodko - Krajowa Konwencja SLD w Warszawie - 19 grudnia 2009r

Więcej
Newsletter
Chcesz otrzymywać aktualności? Wpisz swój email i kliknij OK


Powered by VAO Engine 2.0