Linki
Wyniki Wyborów do Parlamentu Europejskiego 2014
Dokumenty programowe Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Wyniki Wyborów do SENATU 2011
Wyniki Wyborów do SEJMU 2011
Wyniki Wyborów Samorządowych 2010
INICJATYWY USTAWODAWCZE KLUBU POSELSKIEGO LEWICA
Wyniki Wyborów do Parlamentu Europejskiego 2009
Prognoza pogody dla Miasta Kalisza
Jak zostać członkiem SLD?
LESZEK ALEKSANDRZAK

 
PRZYJDŹ, POROZMAWIAJMY - 2010-08-01

Od momentu, kiedy wspólnie z Wiceprzewodniczącym Tomaszem Grochowskim stanęliśmy na czele kaliskich struktur Sojuszu Lewicy Demokratycznej, budowa nowego wizerunku partii stała się jednym z naszych największych celów. Postanowiliśmy pokazać, jaka naprawdę jest dziś kaliska lewica, tworzona przez młodych, kompetentnych fachowców oraz ludzi, którym naprawdę zależy na rozwoju Kalisza.

W dużej mierze udało nam się to osiągnąć. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia i pomocy wszystkich członków i sympatyków SLD w Kaliszu.

Serdecznie za to dziękujemy.

Cieszymy się, że gruntowne zmiany w naszej partii zostały dostrzeżone i docenione przez kaliszan, czego dowody otrzymujemy podczas licznych spotkań i rozmów z mieszkańcami.

Państwa opinie, przemyślenia i uwagi są dla nas bardzo istotne, dlatego też serdecznie zapraszamy w każdy poniedziałek, w godz. 17.00. – 19.00. do siedziby Rady Miejskiej SLD w Kaliszu, przy ulicy Legionów 46.

PRZYJDŹ, POROZMAWIAJMY

Dariusz Witoń – Przewodniczący Rady Miejskiej SLD w Kaliszu

Tomasz Grochowski – Wiceprzewodniczący.
Powrót
 
Ostatni news

Sławomir Piskorski nowym Przewodniczącym Rady Powiatowej SLD w Ostrowie Wielkopolskim
W sobotę 13 grudnia 2014r. odbyła się nadzwyczajna Konwencja Powiatowa Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Ostrowie Wielkopolskim.

Powodem do zwołania dzisiejszej Konwencji była tragiczna śmierć Zygmunta Lubienieckiego – dotychczasowego szefa struktur powiatowych SLD w Ostrowie Wielkopolskim, który zginął w październiku br. w wypadku na przejeździe kolejowym.


Nowym przewodniczącym Rady Powiatowej SLD w Ostrowie Wielkopolskim został wybrany jednogłośnie kolega Sławomir Piskorski.

Delegaci wybrali również nową sekretarz organizacji miejskiej SLD w Ostrowie Wielkopolskim, która została koleżanka Magdalena Decker – prywatnie asystentka Krystyny Łybackiej – posłanki do Parlamentu Europejskiego.

Delegaci uzupełnili również skład Rady Powiatowej SLD w Ostrowie Wielkopolskim, której członkiem został kolega Józef Wajs – nowo wybrany radny Powiatu Ostrowskiego.

W Konwencji udział wzięli: poseł Leszek Aleksandrzak – wiceprzewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Wiesław Szczepański – przewodniczący Rady Wojewódzkiej SLD w Poznaniu oraz Dariusz Witoń – wiceprzewodniczący RW SLD w Poznaniu, szef struktur miejskich SLD w Kaliszu.

W Konwencji wzięła udział również pani Beata Klimek – nowo wybrana Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, która wystartowała w szranki wyborcze z poparciem Sojuszu Lewicy Demokratycznej.
Losowe zdjęcie


Dariusz Witoń - Przewodniczący RM SLD w Kaliszu wraz z asystentem Wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego Marka Siwca składają wiązankę kwiatów pod kaliskim Ratuszem - 1 września 2008r

Więcej
Newsletter
Chcesz otrzymywać aktualności? Wpisz swój email i kliknij OK


Powered by VAO Engine 2.0