Linki
Wyniki Wyborów do Parlamentu Europejskiego 2014
Dokumenty programowe Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Wyniki Wyborów do SENATU 2011
Wyniki Wyborów do SEJMU 2011
Wyniki Wyborów Samorządowych 2010
INICJATYWY USTAWODAWCZE KLUBU POSELSKIEGO LEWICA
Wyniki Wyborów do Parlamentu Europejskiego 2009
Prognoza pogody dla Miasta Kalisza
Jak zostać członkiem SLD?
LESZEK ALEKSANDRZAK

 
PRZYJDŹ, POROZMAWIAJMY - 2010-08-01

Od momentu, kiedy wspólnie z Wiceprzewodniczącym Tomaszem Grochowskim stanęliśmy na czele kaliskich struktur Sojuszu Lewicy Demokratycznej, budowa nowego wizerunku partii stała się jednym z naszych największych celów. Postanowiliśmy pokazać, jaka naprawdę jest dziś kaliska lewica, tworzona przez młodych, kompetentnych fachowców oraz ludzi, którym naprawdę zależy na rozwoju Kalisza.

W dużej mierze udało nam się to osiągnąć. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia i pomocy wszystkich członków i sympatyków SLD w Kaliszu.

Serdecznie za to dziękujemy.

Cieszymy się, że gruntowne zmiany w naszej partii zostały dostrzeżone i docenione przez kaliszan, czego dowody otrzymujemy podczas licznych spotkań i rozmów z mieszkańcami.

Państwa opinie, przemyślenia i uwagi są dla nas bardzo istotne, dlatego też serdecznie zapraszamy w każdy poniedziałek, w godz. 17.00. – 19.00. do siedziby Rady Miejskiej SLD w Kaliszu, przy ulicy Legionów 46.

PRZYJDŹ, POROZMAWIAJMY

Dariusz Witoń – Przewodniczący Rady Miejskiej SLD w Kaliszu

Tomasz Grochowski – Wiceprzewodniczący.
Powrót
 
Ostatni newsdr Magdalena Ogórek w Kaliszu
W niedzielę 1 marca 2015r dr Magdalena Ogórek odwiedziła Kalisz.

Leszek Aleksandrzak - szef kampanii wyborczej dr Magdaleny Ogórek - kandydatki SLD na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej sprawił, że nasza kandydatka przejeżdżająca przez Południową Wielkopolskę zatrzymała się w Kaliszu i Ostrowie Wlkp. Podczas tej wizyty miała okazje spotkać się z mieszkańcami i porozmawiać o ich największych problemach.

W Kaliszu doszło również do spotkania z Władzami Miasta Kalisza.
Podczas rozmowy z kandydatką SLD na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej nowe władze Kalisza podniosły m.in. temat budowy drogi o podwyższonym standardzie (dwa pasy w jednym kierunku) łączącej Kalisz z Koninem, przez który przebiega autostrada i zmodernizowana linia kolejowa łącząca Warszawę z Poznaniem i dalej z Berlinem.

Przy wejściu do Ratusza dr Magdalena Ogórek zwróciła się do mieszkańców Kalisza, że dziś jest tylko przejazdem i zatrzymała się na chwilę w Kaliszu, ale jeszcze podczas tej kampanii wyborczej przyjedzie na dłużej do Grodu nad Prosną i spotka się, już wkrótce, z wyborcami.

Zapraszamy do "Galerii" na naszej stronie, na której zamieściliśmy relację fotograficzną z wizyty dr Magdaleny Ogórek w Kaliszu i Ostrowie Wielkopolskim.
Losowe zdjęcie


1 Majowy Festyn Europejski 2009 w Kaliszu

Więcej
Newsletter
Chcesz otrzymywać aktualności? Wpisz swój email i kliknij OK


Powered by VAO Engine 2.0