Linki
Wyniki Wyborów do Parlamentu Europejskiego 2014
Dokumenty programowe Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Wyniki Wyborów do SENATU 2011
Wyniki Wyborów do SEJMU 2011
Wyniki Wyborów Samorządowych 2010
INICJATYWY USTAWODAWCZE KLUBU POSELSKIEGO LEWICA
Wyniki Wyborów do Parlamentu Europejskiego 2009
Prognoza pogody dla Miasta Kalisza
Jak zostać członkiem SLD?
LESZEK ALEKSANDRZAK

 
PRZYJDŹ, POROZMAWIAJMY - 2010-08-01

Od momentu, kiedy wspólnie z Wiceprzewodniczącym Tomaszem Grochowskim stanęliśmy na czele kaliskich struktur Sojuszu Lewicy Demokratycznej, budowa nowego wizerunku partii stała się jednym z naszych największych celów. Postanowiliśmy pokazać, jaka naprawdę jest dziś kaliska lewica, tworzona przez młodych, kompetentnych fachowców oraz ludzi, którym naprawdę zależy na rozwoju Kalisza.

W dużej mierze udało nam się to osiągnąć. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia i pomocy wszystkich członków i sympatyków SLD w Kaliszu.

Serdecznie za to dziękujemy.

Cieszymy się, że gruntowne zmiany w naszej partii zostały dostrzeżone i docenione przez kaliszan, czego dowody otrzymujemy podczas licznych spotkań i rozmów z mieszkańcami.

Państwa opinie, przemyślenia i uwagi są dla nas bardzo istotne, dlatego też serdecznie zapraszamy w każdy poniedziałek, w godz. 17.00. – 19.00. do siedziby Rady Miejskiej SLD w Kaliszu, przy ulicy Legionów 46.

PRZYJDŹ, POROZMAWIAJMY

Dariusz Witoń – Przewodniczący Rady Miejskiej SLD w Kaliszu

Tomasz Grochowski – Wiceprzewodniczący.
Powrót
 
Ostatni newsMagdalena Ogórek - dziękuje za wsparcie SLD i apeluje o udział w niedzielnych wyborach
Chciałabym, aby moja kampania przetarła szlak dla kobiet, które w przyszłości będą wpływały na losy naszego kraju – powiedziała kandydatka na prezydenta dr Magdalena Ogórek. Podsumowując swoją kampanię dziękowała SLD za wsparcie i apelowała do Polek i Polaków o pójście do urn wyborczych 10 maja.

Magdalena Ogórek dziękowała za wsparcie tym wszystkim, którzy "prowadzili z nią na polskich ulicach wiele inspirujących rozmów" i odnosili się do jej postulatów. Dziękowała też SLD - za to, że partia ta pomogła jej wystartować. "Zgodzili się mi pomóc i w ten oto sposób stałam się jedyną kobietą w tym wyścigu prezydenckim. Chciałam to podkreślić, bo to bardzo duża odwaga ze strony SLD, by wspomóc kobietę" – powiedziała kandydatka popierana przez Sojusz.

Według niej, trudno się dziwić, że jest jedyną kobietą w wyścigu prezydenckim, bo – jak zauważyła – w Polsce wiele stanowisk decyzyjnych jest zarezerwowanych wyłącznie dla mężczyzn. „Oczywiście oficjalnie kobieta może nawet wystartować w wyborach prezydenckich, natomiast natychmiast jest poddana zmasowanemu atakowi. Ta kampania najlepiej to wyraziła i pokazała" - powiedziała kandydatka.
Jak mówiła, bardzo by chciała, aby ta kampania przetarła szlak dla kobiet, które w przyszłości będą wpływały na losy naszego kraju. "Dlatego apeluję do kobiet, do Polek, by bardzo mocno wsparły mnie 10 maja, by na mnie zagłosowały. A Polki i Polaków chciałabym poprosić o jak najlepszą frekwencję 10 maja, bo to jest bardzo ważne" - oświadczyła.
O głosy na Magdalenę Ogórek do wyborców lewicy apelował szef sztabu wyborczego Leszek Aleksandrzak. „To jest jedyna kandydatka kobieta, która mówi o programie opiekuńczego państwa. W związku z tym w imieniu sztabu wyborczego SLD apeluję do wszystkich ludzi lewicy: członków SLD, elektoratu SLD, wszystkich, którzy mają poglądy lewicowe, by zagłosowali na jedyną kobietę, kandydatkę lewicy w tych wyborach prezydenckich" - powiedział Aleksandrzak.


Źródło foto: Twitter - Katarzyna Bernadetta Olszewska
Losowe zdjęcie


Festyn Święta Pracy w Kaliszu - 30 kwietnia 2011r.

Więcej
Newsletter
Chcesz otrzymywać aktualności? Wpisz swój email i kliknij OK


Powered by VAO Engine 2.0